Про нас

«Сам маркет» – мережа супермаркетів м. Суми, котра працює з 2012 року і на сьогоднішній день налічує 12 магазинів.

«Сам маркет» пропонує широкий асортимент продукції незмінно високої якості у різному ціновому діапазоні – понад 20 000 найменувань українських та імпортних товарів. Свою продукцію ми отримуємо від сотень постачальників. У нас представлено більш ніж 80% товарів українського виробництва.

Особливістю мережі «Сам маркет» являється власне підсобне господарство, котре забезпечує магазини завжди свіжим домашнім м'ясом (свинина, птиця), курячими та перепелиними яйцями, овочами та фруктами.

У «Сам маркет» працюють сучасні м'ясопереробні та рибні цехи, пекарні та кулінарія. Ми постійно інвестуємо у нове обладнання, аби пропонувати нашим клієнтам виключно якісну та різноманітну продукцію.

Саме з цією метою ми впровадили та активно розвиваємо власну торгову марку – «Країна САМ», завдяки яким відвідувачі наших магазинів мають змогу придбати високоякісні продукти споживання за доступними цінами.

Наша мета – задоволений покупець. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували якісну продукцію, маючи при цьому можливість істотно заощадити. З цією метою в наших магазинах завжди є цікаві цінові пропозиції, прийнятні для будь-якого гаманця.

Завітайте до нас!

Віктор 2018-06-14

Хороший магазин. Завжди є все що потрібно. Помірні ціни. За продуктами тільки сюди.

Елена 2018-05-28

Очень хороший супермаркет. Постоянно покупаю продукты на Харьковской. Цены доступные, продукты свежие, ассортимент хороший, приветливый персонал. Довольна. Рекомендую!